Jak trvale změnit region své DVD mechaniky?

27. května 2017 v 11:37 | Lab Rats

Abyste si mohli přehrát DVD s filmem DADDY i s těmi mnoha parádními bonusy je samozřejmě nutné si změnit region (oblast přehrávání) u vaší DVD mechaniky, oproti dřívějším dobám to není dnes nic tak složitého a my vám teď ukážeme jak na to.

Jelikož Gerald působí v USA a až teprve odtud jeho projekty šíří do okolí platí pro původní vydání region číslo 1, zatímco Evropa se nachází v přehrávacím regionu 2, pro ty z vás, kteří mají nejméně dvě zařízení, například PC a notebook je cesta jednoduchá a pro "angličtináře" dosti užitečná, prostě můžete u jednoho z zařízení změnu regionu provést na trvalo a je vše vyřešené. V dnešní době nemusíte disky pro region 1 kupovat v Americe, některé české e-shopy je nabízejí za slušné ceny a tím často získáte, co byste nedostali ani skrze import z okolních zemí.A jak na změnu regionu? V po kliknutí na 'nastavení' zvolte možnost 'zařízení', v novém okně rolujte dolů a vyberte 'Správce zařízení', tam vyhledejte vaší mechaniku a tam jako druhé byste měli viděl 'Region disku DVD', najděte položku 'Region 1' nebo 'Spojené státy' a potvrďte, region je směněn, změna je trvalá, ale pozor má to háček, tam a zpět můžete změnit region pouze 4-8x dle mechaniky.

Pokud budete používat v této mechanice jen disky pro region 1, je změna skutečně trvalá a stálá, není nijak omezená a vy si můžete užívat raritní kusy pro ČR dle libosti. Pokud máte k dispozici jen jednu mechaniku, lze si stáhnout multimediální přehrávač, který regiony ignoruje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama